Sol Deace

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mick & Mack As The Global Gladiators
Mick & Mack
As The Global Gladiators
Cyborg Justice
Cyborg Justice
Dinosaurs For Hire
Dinosaurs For Hire
Pit-Fighter
Pit-Fighter
Atomic Runner
Atomic Runner
Mystic Defender
Mystic Defender
Crack Down
Crack Down
Super Fantasy Zone
Super Fantasy Zone
Sol Deace
Sol Deace

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Sol Deace Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sol Deace oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Sol Deace oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Sol Deace oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Sol Deace oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Sol Deace oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Sol Deace oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Sol Deace oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Sol Deace oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Sol Deace oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Sol Deace oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Sol Deace oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Sol Deace Oyna