Ex-Mutants

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Sonic Blast Man
Sonic Blast Man
Sonic Blast Man 2
Sonic Blast Man 2
The Adventures Of Rocky And Bullwinkle And Friends
The Adventures Of
Rocky And Bullwinkle
And Friends
Ex-Mutants
Ex-Mutants
Saturday Night Slammasters
Saturday Night
Slammasters
Wiz'n'Liz - The Frantic Wabbit Wescue
Wiz'n'Liz
The Frantic Wabbit Wescue
Fatal Labyrinth
Fatal Labyrinth
Burning Force
Burning Force
Aero Blasters
Aero Blasters

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ex-Mutants Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ex-Mutants oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ex-Mutants oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ex-Mutants oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ex-Mutants oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ex-Mutants oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ex-Mutants oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ex-Mutants oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ex-Mutants oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ex-Mutants oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ex-Mutants oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ex-Mutants oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ex-Mutants Oyna