Wiz'n'Liz
The Frantic Wabbit Wescue

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Sonic Blast Man
Sonic Blast Man
Sonic Blast Man 2
Sonic Blast Man 2
The Adventures Of Rocky And Bullwinkle And Friends
The Adventures Of
Rocky And Bullwinkle
And Friends
Ex-Mutants
Ex-Mutants
Saturday Night Slammasters
Saturday Night
Slammasters
Wiz'n'Liz - The Frantic Wabbit Wescue
Wiz'n'Liz
The Frantic Wabbit Wescue
Fatal Labyrinth
Fatal Labyrinth
Burning Force
Burning Force
Aero Blasters
Aero Blasters

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Wiz'n'Liz Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wiz'n'Liz oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wiz'n'Liz oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wiz'n'Liz oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wiz'n'Liz oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wiz'n'Liz oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wiz'n'Liz oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wiz'n'Liz oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wiz'n'Liz oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wiz'n'Liz oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wiz'n'Liz oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wiz'n'Liz oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wiz'n'Liz - The Frantic Wabbit Wescue Oyna