Elemental Master

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

The Pirates Of Dark Water
The Pirates Of Dark Water
Blaster Master 2
Blaster Master 2
Mystical Fighter
Mystical Fighter
Vampire Killer
Vampire Killer
Honoo No Toukyuuji Dodge Danpei
Honoo No Toukyuuji
Dodge Danpei
Elemental Master
Elemental Master
Skitchin
Skitchin
Gynoug
Gynoug
Phelios
Phelios

DİĞER OYUNLAR


Elemental Master Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elemental Master oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Elemental Master oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Elemental Master oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Elemental Master oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Elemental Master oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Elemental Master oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Elemental Master oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Elemental Master oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Elemental Master oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Elemental Master oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Elemental Master oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Elemental Master Oyna