Phelios

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


The Pirates Of Dark Water
The Pirates Of Dark Water
Blaster Master 2
Blaster Master 2
Mystical Fighter
Mystical Fighter
Vampire Killer
Vampire Killer
Honoo No Toukyuuji Dodge Danpei
Honoo No Toukyuuji
Dodge Danpei
Elemental Master
Elemental Master
Skitchin
Skitchin
Gynoug
Gynoug
Phelios
Phelios

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Phelios Oyunu Nasıl Oynanır ?

Phelios oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Phelios oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Phelios oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Phelios oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Phelios oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Phelios oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Phelios oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Phelios oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Phelios oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Phelios oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Phelios oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Phelios Oyna