Vampire Killer

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

The Pirates Of Dark Water
The Pirates Of Dark Water
Blaster Master 2
Blaster Master 2
Mystical Fighter
Mystical Fighter
Vampire Killer
Vampire Killer
Honoo No Toukyuuji Dodge Danpei
Honoo No Toukyuuji
Dodge Danpei
Elemental Master
Elemental Master
Skitchin
Skitchin
Gynoug
Gynoug
Phelios
Phelios

DİĞER OYUNLAR


Vampire Killer Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vampire Killer oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Vampire Killer oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Vampire Killer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Vampire Killer oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Vampire Killer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Vampire Killer oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Vampire Killer oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Vampire Killer oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Vampire Killer oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Vampire Killer oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Vampire Killer oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Vampire Killer Oyna