Diddy's Kong

Quest

[ Donkey Kong Country 2 ]

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Donkey Kong Country
Donkey Kong Country
Diddy's Kong Quest - Donkey Kong Country 2
Diddy's Kong
Quest
Donkey Kong Country 2
Dixie Kong's Double Trouble - Donkey Kong Country 3
Dixie Kong's
Double Trouble
Donkey Kong Country 3
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 99
Super Donkey Kong 99
F-Zero
F-Zero
Star Fox
Star Fox

DİĞER OYUNLAR


Diddy's Kong Quest Oyunu Nasıl Oynanır ?

Diddy's Kong Quest oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Diddy's Kong Quest oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Diddy's Kong Quest oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Diddy's Kong Quest oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Diddy's Kong Quest oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Diddy's Kong Quest oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Diddy's Kong Quest oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Diddy's Kong Quest oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Diddy's Kong Quest oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Diddy's Kong Quest oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Diddy's Kong Quest oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Diddy's Kong Quest - Donkey Kong Country 2 Oyna