Dixie Kong's

Double Trouble

[ Donkey Kong Country 3 ]

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Donkey Kong Country
Donkey Kong Country
Diddy's Kong Quest - Donkey Kong Country 2
Diddy's Kong
Quest
Donkey Kong Country 2
Dixie Kong's Double Trouble - Donkey Kong Country 3
Dixie Kong's
Double Trouble
Donkey Kong Country 3
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 99
Super Donkey Kong 99
F-Zero
F-Zero
Star Fox
Star Fox

DİĞER OYUNLAR


Dixie Kong's Double Trouble Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dixie Kong's Double Trouble oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dixie Kong's Double Trouble oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dixie Kong's Double Trouble oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dixie Kong's Double Trouble oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dixie Kong's Double Trouble oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dixie Kong's Double Trouble oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dixie Kong's Double Trouble oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dixie Kong's Double Trouble oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dixie Kong's Double Trouble oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dixie Kong's Double Trouble oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dixie Kong's Double Trouble oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dixie Kong's Double Trouble - Donkey Kong Country 3 Oyna