F-Zero

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Donkey Kong Country
Donkey Kong Country
Diddy's Kong Quest - Donkey Kong Country 2
Diddy's Kong
Quest
Donkey Kong Country 2
Dixie Kong's Double Trouble - Donkey Kong Country 3
Dixie Kong's
Double Trouble
Donkey Kong Country 3
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 99
Super Donkey Kong 99
F-Zero
F-Zero
Star Fox
Star Fox

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


F-Zero Oyunu Nasıl Oynanır ?

F-Zero oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. F-Zero oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında F-Zero oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise F-Zero oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra F-Zero oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

F-Zero oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, F-Zero oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. F-Zero oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. F-Zero oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, F-Zero oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe F-Zero oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


F-Zero Oyna