Star Fox

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Donkey Kong Country
Donkey Kong Country
Diddy's Kong Quest - Donkey Kong Country 2
Diddy's Kong
Quest
Donkey Kong Country 2
Dixie Kong's Double Trouble - Donkey Kong Country 3
Dixie Kong's
Double Trouble
Donkey Kong Country 3
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 99
Super Donkey Kong 99
F-Zero
F-Zero
Star Fox
Star Fox

DİĞER OYUNLAR


Star Fox Oyunu Nasıl Oynanır ?

Star Fox oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Star Fox oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Star Fox oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Star Fox oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Star Fox oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Star Fox oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Star Fox oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Star Fox oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Star Fox oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Star Fox oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Star Fox oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Star Fox Oyna