Super Donkey Kong 2

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Donkey Kong Country
Donkey Kong Country
Diddy's Kong Quest - Donkey Kong Country 2
Diddy's Kong
Quest
Donkey Kong Country 2
Dixie Kong's Double Trouble - Donkey Kong Country 3
Dixie Kong's
Double Trouble
Donkey Kong Country 3
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 2
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 3
Super Donkey Kong 99
Super Donkey Kong 99
F-Zero
F-Zero
Star Fox
Star Fox

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Donkey Kong 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Donkey Kong 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Donkey Kong 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Donkey Kong 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Donkey Kong 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Donkey Kong 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Donkey Kong 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Donkey Kong 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Donkey Kong 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Donkey Kong 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Donkey Kong 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Donkey Kong 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Donkey Kong 2 Oyna