Killer Instinct

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Super Turrican
Super Turrican
Super Turrican 2
Super Turrican 2
BlackThorne
BlackThorne
Super Star Wars
Super Star Wars
Super Star Wars Return Of The Jedi
Super Star Wars
Return Of The Jedi
Killer Instinct
Killer Instinct
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky 2
Pocky & Rocky 2
Soul Blazer
Soul Blazer

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Killer Instinct Oyunu Nasıl Oynanır ?

Killer Instinct oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Killer Instinct oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Killer Instinct oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Killer Instinct oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Killer Instinct oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Killer Instinct oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Killer Instinct oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Killer Instinct oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Killer Instinct oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Killer Instinct oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Killer Instinct oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Killer Instinct Oyna