Pocky & Rocky 2

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Super Turrican
Super Turrican
Super Turrican 2
Super Turrican 2
BlackThorne
BlackThorne
Super Star Wars
Super Star Wars
Super Star Wars Return Of The Jedi
Super Star Wars
Return Of The Jedi
Killer Instinct
Killer Instinct
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky 2
Pocky & Rocky 2
Soul Blazer
Soul Blazer

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Pocky & Rocky 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pocky & Rocky 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pocky & Rocky 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pocky & Rocky 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pocky & Rocky 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pocky & Rocky 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pocky & Rocky 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pocky & Rocky 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pocky & Rocky 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pocky & Rocky 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pocky & Rocky 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pocky & Rocky 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pocky & Rocky 2 Oyna