Soul Blazer

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Super Turrican
Super Turrican
Super Turrican 2
Super Turrican 2
BlackThorne
BlackThorne
Super Star Wars
Super Star Wars
Super Star Wars Return Of The Jedi
Super Star Wars
Return Of The Jedi
Killer Instinct
Killer Instinct
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky 2
Pocky & Rocky 2
Soul Blazer
Soul Blazer

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Soul Blazer Oyunu Nasıl Oynanır ?

Soul Blazer oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Soul Blazer oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Soul Blazer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Soul Blazer oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Soul Blazer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Soul Blazer oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Soul Blazer oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Soul Blazer oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Soul Blazer oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Soul Blazer oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Soul Blazer oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Soul Blazer Oyna