Super Turrican

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Super Turrican
Super Turrican
Super Turrican 2
Super Turrican 2
BlackThorne
BlackThorne
Super Star Wars
Super Star Wars
Super Star Wars Return Of The Jedi
Super Star Wars
Return Of The Jedi
Killer Instinct
Killer Instinct
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky 2
Pocky & Rocky 2
Soul Blazer
Soul Blazer

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Turrican Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Turrican oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Turrican oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Turrican oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Turrican oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Turrican oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Turrican oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Turrican oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Turrican oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Turrican oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Turrican oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Turrican oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Turrican Oyna