Axelay

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Bomberman
Bomberman
Bomberman
Super Bomberman
Super Bomberman 2
Super Bomberman 2
Super Bomberman 3
Super Bomberman 3
Super Bomberman 4
Super Bomberman 4
Super Bomberman 5
Super Bomberman 5
Aslan Kral - The Lion King
Aslan Kral
( The Lion King )
Kirby's Dream Land 3
Kirby's Dream Land 3
Axelay
Axelay

DİĞER OYUNLAR


Axelay Oyunu Nasıl Oynanır ?

Axelay oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Axelay oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Axelay oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Axelay oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Axelay oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Axelay oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Axelay oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Axelay oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Axelay oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Axelay oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Axelay oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Axelay Oyna