Super Bomberman

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bomberman
Bomberman
Bomberman
Super Bomberman
Super Bomberman 2
Super Bomberman 2
Super Bomberman 3
Super Bomberman 3
Super Bomberman 4
Super Bomberman 4
Super Bomberman 5
Super Bomberman 5
Aslan Kral - The Lion King
Aslan Kral
( The Lion King )
Kirby's Dream Land 3
Kirby's Dream Land 3
Axelay
Axelay

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Bomberman Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Bomberman oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Bomberman oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Bomberman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Bomberman oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Bomberman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Bomberman oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Bomberman oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Bomberman oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Bomberman oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Bomberman oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Bomberman oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Bomberman Oyna