Metal Warriors

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Demon's Crest
Demon's Crest
E.V.O. - Search For Eden
E.V.O.
Search For Eden
Metal Warriors
Metal Warriors
Super Adventure Island
Super Adventure Island
Super Adventure Island 2
Super Adventure Island 2
The Legend Of The Mystical Ninja
The Legend Of
The Mystical Ninja
Wario's Woods
Wario's Woods
The Magical Quest Starring Mickey Mouse
The Magical Quest
Starring
Mickey Mouse
Super Punch-Out
Super Punch-Out

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Metal Warriors Oyunu Nasıl Oynanır ?

Metal Warriors oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Metal Warriors oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Metal Warriors oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Metal Warriors oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Metal Warriors oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Metal Warriors oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Metal Warriors oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Metal Warriors oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Metal Warriors oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Metal Warriors oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Metal Warriors oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Metal Warriors Oyna