Super Adventure Island

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Demon's Crest
Demon's Crest
E.V.O. - Search For Eden
E.V.O.
Search For Eden
Metal Warriors
Metal Warriors
Super Adventure Island
Super Adventure Island
Super Adventure Island 2
Super Adventure Island 2
The Legend Of The Mystical Ninja
The Legend Of
The Mystical Ninja
Wario's Woods
Wario's Woods
The Magical Quest Starring Mickey Mouse
The Magical Quest
Starring
Mickey Mouse
Super Punch-Out
Super Punch-Out

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Adventure Island Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Adventure Island oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Adventure Island oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Adventure Island oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Adventure Island oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Adventure Island oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Adventure Island oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Adventure Island oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Adventure Island oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Adventure Island oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Adventure Island oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Adventure Island oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Adventure Island Oyna