Super Punch-Out

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Demon's Crest
Demon's Crest
E.V.O. - Search For Eden
E.V.O.
Search For Eden
Metal Warriors
Metal Warriors
Super Adventure Island
Super Adventure Island
Super Adventure Island 2
Super Adventure Island 2
The Legend Of The Mystical Ninja
The Legend Of
The Mystical Ninja
Wario's Woods
Wario's Woods
The Magical Quest Starring Mickey Mouse
The Magical Quest
Starring
Mickey Mouse
Super Punch-Out
Super Punch-Out

DİĞER OYUNLAR


Super Punch-Out Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Punch-Out oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Punch-Out oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Punch-Out oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Punch-Out oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Punch-Out oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Punch-Out oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Punch-Out oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Punch-Out oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Punch-Out oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Punch-Out oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Punch-Out oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Punch-Out Oyna