Secret Of Mana

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Castlevania Dracula X
Castlevania Dracula X
Super Castlevania 4
Super Castlevania 4
Batman Returns
Batman Returns
Wild Guns
Wild Guns
X-Men  Mutant Apocalypse
X-Men Mutant Apocalypse
Indiana Jones' Greatest Adventures
Indiana Jones'
Greatest Adventures
WWF WrestleMania
WWF WrestleMania
Super Metroid
Super Metroid
Secret Of Mana
Secret Of Mana

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Secret Of Mana Oyunu Nasıl Oynanır ?

Secret Of Mana oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Secret Of Mana oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Secret Of Mana oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Secret Of Mana oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Secret Of Mana oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Secret Of Mana oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Secret Of Mana oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Secret Of Mana oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Secret Of Mana oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Secret Of Mana oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Secret Of Mana oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Secret Of Mana Oyna