Super Castlevania 4

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Castlevania Dracula X
Castlevania Dracula X
Super Castlevania 4
Super Castlevania 4
Batman Returns
Batman Returns
Wild Guns
Wild Guns
X-Men  Mutant Apocalypse
X-Men Mutant Apocalypse
Indiana Jones' Greatest Adventures
Indiana Jones'
Greatest Adventures
WWF WrestleMania
WWF WrestleMania
Super Metroid
Super Metroid
Secret Of Mana
Secret Of Mana

DİĞER OYUNLAR


Super Castlevania 4 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Castlevania 4 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Castlevania 4 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Castlevania 4 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Castlevania 4 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Castlevania 4 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Castlevania 4 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Castlevania 4 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Castlevania 4 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Castlevania 4 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Castlevania 4 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Castlevania 4 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Castlevania 4 Oyna