Super Metroid

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Castlevania Dracula X
Castlevania Dracula X
Super Castlevania 4
Super Castlevania 4
Batman Returns
Batman Returns
Wild Guns
Wild Guns
X-Men  Mutant Apocalypse
X-Men Mutant Apocalypse
Indiana Jones' Greatest Adventures
Indiana Jones'
Greatest Adventures
WWF WrestleMania
WWF WrestleMania
Super Metroid
Super Metroid
Secret Of Mana
Secret Of Mana

DİĞER OYUNLAR


Super Metroid Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Metroid oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Metroid oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Metroid oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Metroid oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Metroid oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Metroid oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Metroid oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Metroid oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Metroid oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Metroid oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Metroid oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Metroid Oyna