Bugs Bunny In Rabbit Rampage

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Road Runner
Road Runner
Road Runner's Death Valley Rally
Road Runner's
Death Valley Rally
Goof Troop
Goof Troop
Bugs Bunny In Rabbit Rampage
Bugs Bunny
In Rabbit Rampage
Speedy Gonzales In Los Gatos Bandidos
Speedy Gonzales
In Los Gatos Bandidos
Total Carnage
Total Carnage
Urban Strike
Urban Strike
Aero Fighters
Aero Fighters
Pilotwings
Pilotwings

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bugs Bunny In Rabbit Rampage Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bugs Bunny In Rabbit Rampage oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bugs Bunny In Rabbit Rampage Oyna