Road Runner

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Road Runner
Road Runner
Road Runner's Death Valley Rally
Road Runner's
Death Valley Rally
Goof Troop
Goof Troop
Bugs Bunny In Rabbit Rampage
Bugs Bunny
In Rabbit Rampage
Speedy Gonzales In Los Gatos Bandidos
Speedy Gonzales
In Los Gatos Bandidos
Total Carnage
Total Carnage
Urban Strike
Urban Strike
Aero Fighters
Aero Fighters
Pilotwings
Pilotwings

DİĞER OYUNLAR


Road Runner Oyunu Nasıl Oynanır ?

Road Runner oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Road Runner oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Road Runner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Road Runner oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Road Runner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Road Runner oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Road Runner oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Road Runner oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Road Runner oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Road Runner oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Road Runner oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Road Runner Oyna