The Mask

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

The Mask
The Mask
Rival Turf
Rival Turf
Brawl Brothers - Rival Turf 2
Brawl Brothers
( Rival Turf 2 )
Legend
Legend
Batman Forever
Batman Forever
Strike Gunner - STG
Strike Gunner
( STG )
Live A Live
Live A Live
SimCity
SimCity
Tetris Attack
Tetris Attack

DİĞER OYUNLAR


The Mask Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Mask oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Mask oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Mask oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Mask oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Mask oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Mask oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Mask oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Mask oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Mask oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Mask oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Mask oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Mask Oyna