Clay Fighter 2
Judgment Clay

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Nightmare Busters
Nightmare Busters
Jurassic Park 2 - The Chaos Continues
Jurassic Park 2
The Chaos Continues
Rocko's Modern Life - Spunky's Dangerous
Rocko's Modern Life
Spunky's Dangerous
Contra Spirits
Contra Spirits
Clay Fighter 2 - Judgment Clay
Clay Fighter 2
Judgment Clay
Spawn - Todd McFarlane's Spawn
Spawn
Warlock
Warlock
Primal Rage
Primal Rage
Choplifter 3 - Rescue Survive
Choplifter 3
Rescue Survive

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Clay Fighter 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Clay Fighter 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Clay Fighter 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Clay Fighter 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Clay Fighter 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Clay Fighter 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Clay Fighter 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Clay Fighter 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Clay Fighter 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Clay Fighter 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Clay Fighter 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Clay Fighter 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Clay Fighter 2 - Judgment Clay Oyna