Contra Spirits

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Nightmare Busters
Nightmare Busters
Jurassic Park 2 - The Chaos Continues
Jurassic Park 2
The Chaos Continues
Rocko's Modern Life - Spunky's Dangerous
Rocko's Modern Life
Spunky's Dangerous
Contra Spirits
Contra Spirits
Clay Fighter 2 - Judgment Clay
Clay Fighter 2
Judgment Clay
Spawn - Todd McFarlane's Spawn
Spawn
Warlock
Warlock
Primal Rage
Primal Rage
Choplifter 3 - Rescue Survive
Choplifter 3
Rescue Survive

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Contra Spirits Oyunu Nasıl Oynanır ?

Contra Spirits oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Contra Spirits oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Contra Spirits oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Contra Spirits oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Contra Spirits oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Contra Spirits oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Contra Spirits oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Contra Spirits oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Contra Spirits oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Contra Spirits oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Contra Spirits oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Contra Spirits Oyna