Spawn

[ Todd McFarlane's Spawn ]

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Nightmare Busters
Nightmare Busters
Jurassic Park 2 - The Chaos Continues
Jurassic Park 2
The Chaos Continues
Rocko's Modern Life - Spunky's Dangerous
Rocko's Modern Life
Spunky's Dangerous
Contra Spirits
Contra Spirits
Clay Fighter 2 - Judgment Clay
Clay Fighter 2
Judgment Clay
Spawn - Todd McFarlane's Spawn
Spawn
Warlock
Warlock
Primal Rage
Primal Rage
Choplifter 3 - Rescue Survive
Choplifter 3
Rescue Survive

DİĞER OYUNLAR


Spawn Oyunu Nasıl Oynanır ?

Spawn oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Spawn oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Spawn oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Spawn oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Spawn oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Spawn oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Spawn oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Spawn oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Spawn oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Spawn oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Spawn oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Spawn - Todd McFarlane's Spawn Oyna