Bubsy In Claws Encounters
Of The Furred Kind

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Hagane - The Final Conflict
Hagane
The Final Conflict
Mobile Suit Gundam W - Endless Duel
Mobile Suit Gundam W
Endless Duel
Judge Dredd
Judge Dredd
Mr. Nutz
Mr. Nutz
Iron Commando
Iron Commando
Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind
Bubsy
In Claws Encounters
Of The Furred Kind
The Itchy Scratchy
The Itchy Scratchy
Swat Kats - The Radical Squadron
Swat Kats
The Radical Squadron
Lock On
Lock On

DİĞER OYUNLAR


Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind Oyna