Iron Commando

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Hagane - The Final Conflict
Hagane
The Final Conflict
Mobile Suit Gundam W - Endless Duel
Mobile Suit Gundam W
Endless Duel
Judge Dredd
Judge Dredd
Mr. Nutz
Mr. Nutz
Iron Commando
Iron Commando
Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind
Bubsy
In Claws Encounters
Of The Furred Kind
The Itchy Scratchy
The Itchy Scratchy
Swat Kats - The Radical Squadron
Swat Kats
The Radical Squadron
Lock On
Lock On

DİĞER OYUNLAR


Iron Commando Oyunu Nasıl Oynanır ?

Iron Commando oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Iron Commando oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Iron Commando oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Iron Commando oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Iron Commando oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Iron Commando oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Iron Commando oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Iron Commando oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Iron Commando oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Iron Commando oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Iron Commando oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Iron Commando Oyna