Judge Dredd

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Hagane - The Final Conflict
Hagane
The Final Conflict
Mobile Suit Gundam W - Endless Duel
Mobile Suit Gundam W
Endless Duel
Judge Dredd
Judge Dredd
Mr. Nutz
Mr. Nutz
Iron Commando
Iron Commando
Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind
Bubsy
In Claws Encounters
Of The Furred Kind
The Itchy Scratchy
The Itchy Scratchy
Swat Kats - The Radical Squadron
Swat Kats
The Radical Squadron
Lock On
Lock On

DİĞER OYUNLAR


Judge Dredd Oyunu Nasıl Oynanır ?

Judge Dredd oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Judge Dredd oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Judge Dredd oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Judge Dredd oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Judge Dredd oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Judge Dredd oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Judge Dredd oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Judge Dredd oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Judge Dredd oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Judge Dredd oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Judge Dredd oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Judge Dredd Oyna