Mr. Nutz

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Hagane - The Final Conflict
Hagane
The Final Conflict
Mobile Suit Gundam W - Endless Duel
Mobile Suit Gundam W
Endless Duel
Judge Dredd
Judge Dredd
Mr. Nutz
Mr. Nutz
Iron Commando
Iron Commando
Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind
Bubsy
In Claws Encounters
Of The Furred Kind
The Itchy Scratchy
The Itchy Scratchy
Swat Kats - The Radical Squadron
Swat Kats
The Radical Squadron
Lock On
Lock On

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mr. Nutz Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mr. Nutz oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mr. Nutz oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mr. Nutz oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mr. Nutz oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mr. Nutz oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mr. Nutz oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mr. Nutz oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mr. Nutz oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mr. Nutz oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mr. Nutz oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mr. Nutz oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mr. Nutz Oyna