Swat Kats

The Radical Squadron

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Hagane - The Final Conflict
Hagane
The Final Conflict
Mobile Suit Gundam W - Endless Duel
Mobile Suit Gundam W
Endless Duel
Judge Dredd
Judge Dredd
Mr. Nutz
Mr. Nutz
Iron Commando
Iron Commando
Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind
Bubsy
In Claws Encounters
Of The Furred Kind
The Itchy Scratchy
The Itchy Scratchy
Swat Kats - The Radical Squadron
Swat Kats
The Radical Squadron
Lock On
Lock On

DİĞER OYUNLAR


Swat Kats Oyunu Nasıl Oynanır ?

Swat Kats oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Swat Kats oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Swat Kats oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Swat Kats oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Swat Kats oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Swat Kats oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Swat Kats oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Swat Kats oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Swat Kats oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Swat Kats oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Swat Kats oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Swat Kats - The Radical Squadron Oyna