The Itchy Scratchy

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Hagane - The Final Conflict
Hagane
The Final Conflict
Mobile Suit Gundam W - Endless Duel
Mobile Suit Gundam W
Endless Duel
Judge Dredd
Judge Dredd
Mr. Nutz
Mr. Nutz
Iron Commando
Iron Commando
Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind
Bubsy
In Claws Encounters
Of The Furred Kind
The Itchy Scratchy
The Itchy Scratchy
Swat Kats - The Radical Squadron
Swat Kats
The Radical Squadron
Lock On
Lock On

DİĞER OYUNLAR


The Itchy Scratchy Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Itchy Scratchy oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Itchy Scratchy oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Itchy Scratchy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Itchy Scratchy oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Itchy Scratchy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Itchy Scratchy oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Itchy Scratchy oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Itchy Scratchy oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Itchy Scratchy oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Itchy Scratchy oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Itchy Scratchy oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Itchy Scratchy Oyna