Mechwarrior 3050

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mechwarrior 3050 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mechwarrior 3050 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mechwarrior 3050 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mechwarrior 3050 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mechwarrior 3050 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mechwarrior 3050 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mechwarrior 3050 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mechwarrior 3050 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mechwarrior 3050 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mechwarrior 3050 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mechwarrior 3050 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mechwarrior 3050 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mechwarrior 3050 Oyna