Nosferatu

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

DİĞER OYUNLAR


Nosferatu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Nosferatu oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Nosferatu oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Nosferatu oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Nosferatu oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Nosferatu oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Nosferatu oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Nosferatu oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Nosferatu oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Nosferatu oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Nosferatu oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Nosferatu oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Nosferatu Oyna