The Amazing Spider Man
Lethal Foes

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


The Amazing Spider Man Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Amazing Spider Man oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Amazing Spider Man oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Amazing Spider Man oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Amazing Spider Man oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Amazing Spider Man oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Amazing Spider Man oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Amazing Spider Man oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Amazing Spider Man oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Amazing Spider Man oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Amazing Spider Man oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Amazing Spider Man oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Amazing Spider Man - Lethal Foes Oyna