The Peace Keepers

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Asterix
Asterix
Aaahh ! ! ! Real Monsters
Aaahh ! ! !
Real Monsters
The Peace Keepers
The Peace Keepers
Mechwarrior 3050
Mechwarrior 3050
Daffy Duck - The Marvin Missions
Daffy Duck
The Marvin Missions
Cybernator
Cybernator
The Amazing Spider Man - Lethal Foes
The Amazing Spider Man
Lethal Foes
Nosferatu
Nosferatu
Classic Kong
Classic Kong

DİĞER OYUNLAR


The Peace Keepers Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Peace Keepers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Peace Keepers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Peace Keepers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Peace Keepers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Peace Keepers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Peace Keepers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Peace Keepers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Peace Keepers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Peace Keepers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Peace Keepers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Peace Keepers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Peace Keepers Oyna