Phalanx
The Enforce Fighter A 144

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar

Michael Jordan Chaos In The Windy City
Michael Jordan
Chaos In The Windy City
Brutal - Paws Of Fury
Brutal
Paws Of Fury
Cosmo Police Galivan 2 - Arrow Of Justice
Cosmo Police Galivan 2
Arrow Of Justice
Congo's Caper
Congo's Caper
Ranma 1/2 - Hard Battle
Ranma 1/2
Hard Battle
Rendering Ranger R2
Rendering Ranger R2
Run Saber
Run Saber
Super Buster Bros
Super Buster Bros
Phalanx - The Enforce Fighter A 144
Phalanx
The Enforce Fighter A 144

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Phalanx Oyunu Nasıl Oynanır ?

Phalanx oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Phalanx oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Phalanx oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Phalanx oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Phalanx oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Phalanx oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Phalanx oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Phalanx oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Phalanx oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Phalanx oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Phalanx oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Phalanx - The Enforce Fighter A 144 Oyna