Brandish

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Demolition Man
Demolition Man
Kamen Rider
Kamen Rider
Kishin Douji Zenki - Battle Raiden
Kishin Douji Zenki
Battle Raiden
Ardy Lightfoot
Ardy Lightfoot
Shin Nekketsu Kouha
Shin Nekketsu Kouha
Ghoul Patrol
Ghoul Patrol
Brandish
Brandish
Street Racer
Street Racer
Choujikuu Yousai Macross - Scrambled Valkyrie
Choujikuu Yousai Macross
Scrambled Valkyrie

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Brandish Oyunu Nasıl Oynanır ?

Brandish oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Brandish oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Brandish oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Brandish oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Brandish oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Brandish oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Brandish oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Brandish oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Brandish oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Brandish oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Brandish oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Brandish Oyna