Demolition Man

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Demolition Man
Demolition Man
Kamen Rider
Kamen Rider
Kishin Douji Zenki - Battle Raiden
Kishin Douji Zenki
Battle Raiden
Ardy Lightfoot
Ardy Lightfoot
Shin Nekketsu Kouha
Shin Nekketsu Kouha
Ghoul Patrol
Ghoul Patrol
Brandish
Brandish
Street Racer
Street Racer
Choujikuu Yousai Macross - Scrambled Valkyrie
Choujikuu Yousai Macross
Scrambled Valkyrie

DİĞER OYUNLAR


Demolition Man Oyunu Nasıl Oynanır ?

Demolition Man oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Demolition Man oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Demolition Man oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Demolition Man oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Demolition Man oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Demolition Man oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Demolition Man oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Demolition Man oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Demolition Man oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Demolition Man oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Demolition Man oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Demolition Man Oyna