Ghoul Patrol

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Demolition Man
Demolition Man
Kamen Rider
Kamen Rider
Kishin Douji Zenki - Battle Raiden
Kishin Douji Zenki
Battle Raiden
Ardy Lightfoot
Ardy Lightfoot
Shin Nekketsu Kouha
Shin Nekketsu Kouha
Ghoul Patrol
Ghoul Patrol
Brandish
Brandish
Street Racer
Street Racer
Choujikuu Yousai Macross - Scrambled Valkyrie
Choujikuu Yousai Macross
Scrambled Valkyrie

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ghoul Patrol Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ghoul Patrol oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ghoul Patrol oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ghoul Patrol oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ghoul Patrol oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ghoul Patrol oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ghoul Patrol oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ghoul Patrol oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ghoul Patrol oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ghoul Patrol oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ghoul Patrol oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ghoul Patrol oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ghoul Patrol Oyna