Looney Tunes B-Ball

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Looney Tunes B-Ball
Looney Tunes B-Ball
Skyblazer
Skyblazer
Timecop
Timecop
Godzilla Kaijuu Daikessen
Godzilla Kaijuu Daikessen
Porky Pig's Haunted Holiday
Porky Pig's
Haunted Holiday
Gekisou Sentai Car Ranger
Gekisou Sentai
Car Ranger
Rushing Beat Ran - Fukusei Toshi
Rushing Beat Ran
Fukusei Toshi
The Firemen
The Firemen
Doraemon
Doraemon

DİĞER OYUNLAR


Looney Tunes B-Ball Oyunu Nasıl Oynanır ?

Looney Tunes B-Ball oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Looney Tunes B-Ball oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Looney Tunes B-Ball oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Looney Tunes B-Ball oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Looney Tunes B-Ball oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Looney Tunes B-Ball oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Looney Tunes B-Ball oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Looney Tunes B-Ball oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Looney Tunes B-Ball oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Looney Tunes B-Ball oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Looney Tunes B-Ball oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Looney Tunes B-Ball Oyna