Porky Pig's Haunted Holiday

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Looney Tunes B-Ball
Looney Tunes B-Ball
Skyblazer
Skyblazer
Timecop
Timecop
Godzilla Kaijuu Daikessen
Godzilla Kaijuu Daikessen
Porky Pig's Haunted Holiday
Porky Pig's
Haunted Holiday
Gekisou Sentai Car Ranger
Gekisou Sentai
Car Ranger
Rushing Beat Ran - Fukusei Toshi
Rushing Beat Ran
Fukusei Toshi
The Firemen
The Firemen
Doraemon
Doraemon

DİĞER OYUNLAR


Porky Pig's Haunted Holiday Oyunu Nasıl Oynanır ?

Porky Pig's Haunted Holiday oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Porky Pig's Haunted Holiday oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Porky Pig's Haunted Holiday oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Porky Pig's Haunted Holiday oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Porky Pig's Haunted Holiday oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Porky Pig's Haunted Holiday oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Porky Pig's Haunted Holiday oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Porky Pig's Haunted Holiday oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Porky Pig's Haunted Holiday oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Porky Pig's Haunted Holiday oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Porky Pig's Haunted Holiday oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Porky Pig's Haunted Holiday Oyna