Rushing Beat Ran
Fukusei Toshi

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Looney Tunes B-Ball
Looney Tunes B-Ball
Skyblazer
Skyblazer
Timecop
Timecop
Godzilla Kaijuu Daikessen
Godzilla Kaijuu Daikessen
Porky Pig's Haunted Holiday
Porky Pig's
Haunted Holiday
Gekisou Sentai Car Ranger
Gekisou Sentai
Car Ranger
Rushing Beat Ran - Fukusei Toshi
Rushing Beat Ran
Fukusei Toshi
The Firemen
The Firemen
Doraemon
Doraemon

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rushing Beat Ran Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rushing Beat Ran oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rushing Beat Ran oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rushing Beat Ran oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rushing Beat Ran oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rushing Beat Ran oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rushing Beat Ran oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rushing Beat Ran oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rushing Beat Ran oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rushing Beat Ran oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rushing Beat Ran oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rushing Beat Ran oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rushing Beat Ran - Fukusei Toshi Oyna