GP-1

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Hokuto No Ken
Hokuto No Ken
Hokuto No Ken 2 - Seikimatsu Kyuuseishu Densetsu
Hokuto No Ken 2
Seikimatsu Kyuuseishu
Densetsu
Hokuto No Ken 3 - Shin Seiki Souzou Seiken Restuden
Hokuto No Ken 3
Shin Seiki Souzou Seiken
Restuden
Hokuto No Ken 4 - Shichisei Haken Den Hokuto Shinken No Kanata E
Hokuto No Ken 4
Shichisei Haken Den
Hokuto Shinken No Kanata E
Hokuto No Ken 5 - Tenma Ryuuseiden Ai Zetsu Shou
Hokuto No Ken 5
Tenma Ryuuseiden Ai
Zetsu Shou
Hokuto No Ken 6 - Gekitou Denshouken Haou E No Michi
Hokuto No Ken 6
Gekitou Denshouken
Haou E No Michi
Hokuto No Ken 7 - Seiken Retsuden Denshousha E No Michi
Hokuto No Ken 7
Seiken Retsuden
Denshousha E No Michi
GP-1
GP-1
GP-1 Part 2
GP-1 Part 2

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


GP-1 Oyunu Nasıl Oynanır ?

GP-1 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. GP-1 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında GP-1 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise GP-1 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra GP-1 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

GP-1 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, GP-1 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. GP-1 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. GP-1 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, GP-1 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe GP-1 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


GP-1 Oyna