Crude Buster

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Crude Buster
Crude Buster
The Pagemaster
The Pagemaster
No Escape
No Escape
Cadash
Cadash
Dr. Robotnik's Mean Bean Machine
Dr. Robotnik's
Mean Bean Machine
Arrow Flash
Arrow Flash
Boxing Legends Of The Ring
Boxing
Legends Of The Ring
NHL 98
NHL 98
Super Baseball 2020
Super Baseball 2020

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Crude Buster Oyunu Nasıl Oynanır ?

Crude Buster oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Crude Buster oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Crude Buster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Crude Buster oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Crude Buster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Crude Buster oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Crude Buster oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Crude Buster oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Crude Buster oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Crude Buster oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Crude Buster oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Crude Buster Oyna