Dr. Robotnik's Mean Bean Machine

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Crude Buster
Crude Buster
The Pagemaster
The Pagemaster
No Escape
No Escape
Cadash
Cadash
Dr. Robotnik's Mean Bean Machine
Dr. Robotnik's
Mean Bean Machine
Arrow Flash
Arrow Flash
Boxing Legends Of The Ring
Boxing
Legends Of The Ring
NHL 98
NHL 98
Super Baseball 2020
Super Baseball 2020

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Dr. Robotnik's Mean Bean Machine Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dr. Robotnik's Mean Bean Machine oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dr. Robotnik's Mean Bean Machine Oyna