NHL 98

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Crude Buster
Crude Buster
The Pagemaster
The Pagemaster
No Escape
No Escape
Cadash
Cadash
Dr. Robotnik's Mean Bean Machine
Dr. Robotnik's
Mean Bean Machine
Arrow Flash
Arrow Flash
Boxing Legends Of The Ring
Boxing
Legends Of The Ring
NHL 98
NHL 98
Super Baseball 2020
Super Baseball 2020

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


NHL 98 Oyunu Nasıl Oynanır ?

NHL 98 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. NHL 98 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında NHL 98 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise NHL 98 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra NHL 98 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

NHL 98 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, NHL 98 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. NHL 98 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. NHL 98 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, NHL 98 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe NHL 98 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


NHL 98 Oyna